A Kamara Országos tisztségviselőinek elérhetőségei

Elnök: Dr. Tarcali Gábor 06-30/403-05-97; 06-70/775-63-85 tarcali.gabor@gmail.com
Alelnök: Kujáni Lászlóné 06-70/453-52-09 kujanineolga@gmail.com
Főtitkár: Dr. Aponyi Lajos 06-30/953-63-78 aponyilajos.nmnk@t-online.hu

ELNÖKSÉGI TAGOK

Név Megye Mobil E-mail
Benécsné dr. Bárdi Gabriella Pest 20/411-07-87 benecsne@passzivhaz.info.hu
Antal Zoltán Győr-Moson Sopron 70/627-70-07 antalz47@gmail.com
Papné Komáromi Lilla Tolna 30/256-4159 komaromi79@gmail.com
Bakonyi Frigyes Veszprém 30/339-59-47 frigyes.bakonyi@moraagro.hu
Dr. Gerda Anikó Szabolcs-Szatmár-Bereg 30 903 8133 gerda.aniko@gmail.com

 

Etikai és Fegyelmi Bizottság Tagjai
Név   Tel. Fax. E-mail
Gáll József elnök Heves 20/411-02-96   novenyvedokamara.heves@digikabel.hu
Bartusek Mihály  Jász-Nagykun-Szolnok  56/413-709   bartumis@freemail.hu
Huszár Lukács Hajdú-Bihar 30/945-65-26   huszar.lukacs@gmail.com
Földesi István Békés 30/334-37-27   foldesiistvan61@t-email.hu
Szaniszló Tamás Heves 20/967-65-70   kibucker@freemail.hu
Velkei Károly Pest 30/631-08-54   velkei.karoly@kevenet.hu
Kosztekné Hirkó Zsuzsanna Borsod-Abaúj-Zemplén 30/314-43-60   zsuzsa_h@freemail.hu

 

Felügyelő Bizottság Tagjai
Név   Tel. Fax. E-mail
Nagy János elnök Komárom-Esztergom 30/994-88-28   kem.novkamara@gmail.com
Erdész Ferenc Pest 20/347-22-23   eredeszf@gmail.com
Fonód Judit Baranya 20/936-34-34   fonod.judit@hu.inter.net
Moravszki Gábor Szabolcs-Szatmár-Bereg 30/346-28-48   lepkefogo1@gmail.com
Zsák Viktor Heves 30/338-23-06   zsakviktor@t-email.hu

 

Oktatási és Továbbképzési Bizottság Tagjai
Név   Tel. Fax. E-mail
Dr. Vétek Gábor elnök Budapest 1/482-65-18   Vetek.Gabor@kertk.szie.hu
Kabai Gábor Zala 30/402-21-72   gabor.kabai@agrobio.hu
Albert Réka Csongrád 30/513-93-20   albert.reka@agrar.mta.hu
Németh Lajos Zala 30/969-04-00   n-lajos@freemail.hu
Dr. Pénzes Béla Budapest 1/482-6218 30/222-53-16   penzes.bela@kert.szie.hu

 

Növény-, Környezet- és Élelmiszerbiztonsági Bizottság Tagjai
Név   Tel. Fax. E-mail
Zsigó György, elnök Budapest 30/947-43-76   zsigogy@gmail.com
Böröczky Károly Veszprém   30/824-95-31   boroczkykaroly48@gmail.com
Tóth Miklós Budapest 20/526-09-42   t.miklos@kertorvos.hu
Tóth Péter Veszprém 30/635-12-75  87/352-958 toth.peter@omme.hu
Bakonyi István Fejér 20/927-57-57   istvan.bakonyi@szera.hu

ELNÖKSÉGI TAGOK