Vas Megyei Kormányhivatal Agrárügyi Főosztály Növény- és Talajvédelmi Osztály,
Vetőmag- és Szaporítóanyag-felügyeleti Osztály

9762 Tanakajd, Ambrózy sétány 2.

Hivatal Név Munkakör Telefon Mobiltelefon E-mail
VMKH NTO Ágfalvi Miklós Talajvédelmi szakügyintéző 577-407 agfalvi.miklos@vas.gov.hu
VMKH NTO Bertók-Borhi Szilvia Igazgatási ügyintéző 514-740 bertok.borhi.szilvia@vas.gov.hu
VMKH NTO Both Gyula Növényvédelmi szakügyintéző +36 30 7977939 both.gyula@vas.gov.hu
VMKH NTO dr. Kemenes Katalin Jogi szakügyintéző 577-458 kemenes.katalin@vas.gov.hu
VMKH NTO dr. Némethné Bődör Katalin Vetőmag-felügyeleti szakügyintéző bodor.katalin@vas.gov.hu
VMKH NTO Farkas István Növényvédelmi szakügyintéző 577-414 farkas.istvan@vas.gov.hu
VMKH VFO Gaál Richárd Vetőmag-felügyeleti szakügyintéző 514-743 gaal.richard@vas.gov.hu
VMKH NTO Galambos Fruzsina Növényvédelmi szakügyintéző 577-412 galambos.fruzsina@vas.gov.hu
VMKH VFO Horváth Norbert Szaporítóanyag főfelügyelő 514-742 horvath.norbert@vas.gov.hu
VMKH NTO Iván Anita Növényvédelmi szakügyintéző 577-415 ivan.anita@vas.gov.hu
VMKH VFO Jakab Tímea Vetőmagvizsgáló mérnök 514-740 jakab.timea@vas.gov.hu
VMKH NTO Kiss Zsigmond Labortechnikus 577-410/457 kiss.zsigmond@vas.gov.hu
VMKH NTO Fodor Ildikó Növényvédelmi szakügyintéző 577-405 fodor.ildiko@vas.gov.hu
VMKH NTO Kedves Imola Növényvédelmi szakügyintéző 577-417 kedves.imola@vas.gov.hu
VMKH VFO Kovácsné Bálint Cecília Vetőmagvizsgáló mérnök 514-740 kovacsne.cecilia@vas.gov.hu
VMKH NTO Markó Balázs Igazgatási ügyintéző 577-410 marko.balazs@vas.gov.hu
VMKH NTO Marsainé Hustiker Edina Igazgatási ügyintéző 577-412 marsaine.edina@vas.gov.hu
VMKH NTO Mesterházy Éva Növényvédelmi szakügyintéző 577-416 mesterhazy.eva@vas.gov.hu
VMKH NTO Molnár Zsuzsanna Osztályvezető 577-411 molnar.zsuzsa@vas.gov.hu
VMKH NTO Moór Adrián Növényvédelmi szakügyintéző 577-410 moor.adrian@@vas.gov.hu
VMKH VFO Nagy László Osztályvezető 514-741 nagy.laszlo@vas.gov.hu
VMKH NTO Németh Ágnes Talajvédelmi szakügyintéző 577-407 nemeth.agnes@vas.gov.hu
VMKH NTO Ponyhardt Ákos Növényvédelmi ügyintéző 577-457 ponyhardt.akos@vas.gov.hu
VMKH VFO Szabó Miklós Szaporítóanyag főfelügyelő 514-742 szabo.miklos@vas.gov.hu
VMKH NTO Takács Miklós Labortechnikus 577-410/402 takacs.miklos@vas.gov.hu
VMKH NTO Ughy Péter Növényvédelmi szakügyintéző 577-413 ughy.peter@vas.gov.hu
VMKH NTO Vida-Losonci Lívia Igazgatási ügyintéző 577-410 vida-losonci.livia@vas.gov.hu
VMKH NTO FAX Vetőmag labor Column 3 Value 28 06/94-514 740 szombathely.vetomag@vas.gov.hu